Naciśnij CTRL –  aby pomniejszyć Naciśnij CTRL – aby pomniejszyć Naciśnij CTRL + aby powiększyć Naciśnij CTRL + aby powiększyć
W trakcie spływu w canoe po Jukonie, w tle widoczny jest gęsty dym wywołany intensywnym pożarem tajgi (fot. Kenton Moos)
W trakcie letniego spływu w canoe po Jukonie. W tle widoczny jest gęsty dym, który wkrótce spowił całą okolicę na skutek wybuchu intensywnego pożaru północnoamerykańskiej tajgi (fot. Kenton Moos)

Kontakt z autorem

Osoby lub instytucje zainteresowane moimi prelekcjami tudzież wystawą zdjęć z Alaski proszone są o kontakt przez poniższy adres mailowy. Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy – począwszy od zaawansowanych merytorycznie wykładów na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, przez klasyczne slajdowiska w domach kultury oraz klubach podróżników, aż po lekcje przyrody i geografii „na żywo” dla uczniów szkół podstawowych oraz młodych studentów Uniwersytetów Dziecięcych. Dla każdego coś odpowiedniego. Na co dzień jestem dość zagonionym człowiekiem, ale w miarę wolnego czasu postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na każdą otrzymaną wiadomość.